top of page
WhatsApp Image 2023-07-04 at 10.42.50.jpeg

Teknolojiyle Şekillenen Geleceğe İmaj Veriyoruz.

1988 yılında kurulan Dalgıç Kalıp A.Ş. bünyesinde Dalgıç Makine A.Ş. olarak talaşlı imalat ve fason üretim alanında öncü bir işletme olarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. 

Dalgıç Makine Anonim Şirketi ünvanıyla ticari hayatına devam eden işletmemiz, talaşlı imalatın en son teknolojilerini kullanarak müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sunmaktadır. Tel erozyon parkurumuzla parça kesimi, 3 ve 5 eksen tezgahlarımızla talaşlı imalat alanında geniş bir yelpazede hizmetler sağlamaktayız.

Dalgıç Makine olarak, talaşlı imalat ve fason üretim konularında liderliğimizi sürdürmek için sürekli olarak teknolojiyi takip ediyor, yetkinliklerimizi geliştiriyor ve yeniliklere açık bir yaklaşım benimsiyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve kaliteye verdiğimiz önemle sektördeki güvenilir bir iş ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

Havacılık, savunma ve kalıpçılık sektörlerinde öncü talaşlı imalat ve fason üretim hizmetleri sunan Dalgıç Makine, sizin işletmenizin büyümesi ve başarısı için güçlü bir destek sağlamaktadır. 

bottom of page